• Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki

Królewska Podróż - śladami dynastii Gryfitów - wrzesień

792,00 zł
Brutto

Termin: 25 - 27.09.2020

Losy Pomorza Zachodniego, Danii oraz Szwecji mocno się ze sobą splatają. Między innymi właśnie za sprawą dynastii Gryfitów. Wybierzcie się razem z nami w fascynującą podróż tropami zagadek historii.

Wiek
Ilość

Aby zrealizować zamówienie zaakceptuj oświadczenia:

Losy Pomorza Zachodniego, Danii oraz Szwecji mocno siÄ ze sobÄ splatajÄ. MiÄdzy innymi wĹaĹnie za sprawÄ dynastii Gryfitów. Wybierzcie siÄ razem z nami w fascynujÄcÄ podróż tropami zagadek historii.

Zaczniemy już w Szczecinie wizytÄ na Zamku KsiÄżÄt Pomorskich i rejsem po Odrze. W duĹskim miasteczku Helsingor zobaczymy pomnik Eryka Pomorskiego â urodzonego w DarĹowie â króla Danii, Szwecji i Norwegii. Odwiedzimy też Kronborg, który zwany jest Zamkiem Hamleta. DomyĹlacie siÄ, dlaczego?

Do Kopenhagi dostaniemy siÄ, jadÄc wzdĹuż piÄknego wybrzeża cieĹniny Sund. Stolica Danii obfituje w urokliwe budowle, fontanny, place i zauĹki. My na pewno odwiedzimy PaĹac Amalienborg, a także siedzibÄ Parlamentu â Zamek Christiansborg. Do Ystad zaĹ, gdzie czekaÄ bÄdzie na nas prom, wrócimy m.in. przez sĹynny most nad Sundem.

kpsdg-13582

Opis

Czas trwania
3 dni
Terminy
25 - 27.09.2020
Realizacja przy
min. 30 os.
Cena
za osobę w kabinie dwuosobowej

Pliki do pobrania

Informacje związane z usługą

Informacje związane z oferowaną usługą turystyczną

Pliki do pobrania (760.94k)

Pobierz program

UL_Krolewska_podroz_A3

Pliki do pobrania (2.77M)