• Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki

Szwecja Piękna z NATURY

480,00 zł
Brutto

Termin: 14 - 15.08.2020

W ciągu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem białej floty do wraku Betonowca, który znajduje się na jeziorze Dąbie w Szczecinie.

Wiek
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości miejsc w ramach wycieczki

Aby zrealizować zamówienie zaakceptuj oświadczenia:

W ciągu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem białej floty do wraku Betonowca, który znajduje się na jeziorze Dąbie w Szczecinie. Następnie ruszamy na prom.

 

Kolejny dzień przywitamy już w Szwecji i pojedziemy podziwiać tajemniczy kamienny monument Ales Stenar. Kto i dlaczego go wzniósł? Poznacie kilka ciekawych teorii. W Sandhammaren pospacerujemy wśród ruchomych wydm i po pięknej piaszczystej plaży, która należy do rezerwatu przyrody BackĂĽra. Znajduje się tu też zabytkowa (choć swego czasu bardzo nowatorska) latarnia morska. Wizytę w Szwecji zakończymy spacerem po Ystad. To urokliwe miasteczko kryje w sobie kilka zaskakujących historii. Drogę powrotną przez Bałtyk umili, między innymi, prezentacja sporządzania sushi. Zapraszamy!

spzn-1356

Opis

Czas trwania
2 dni
Terminy
14 - 15.08.2020
Realizacja przy
min. 30 os.
Cena
za osobę w kabinie dwuosobowej

Pliki do pobrania

Informacje związane z usługą

Informacje związane z oferowaną usługą turystyczną

Pliki do pobrania (760.94k)

Pobierz program

Nowa_UL_Szwecja_piekna_z_natury_A4

Pliki do pobrania (2.9M)