Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki

Szwecja – Piękna z NATURY

580,00 zł
Brutto

Termin: 14 - 15.08.2020

W ciągu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale… nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem białej floty do wraku Betonowca, który znajduje się na jeziorze Dąbie w Szczecinie.

Wiek
Ilość

Aby zrealizować zamówienie zaakceptuj oświadczenia:

Pliki do pobrania

W ciągu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale… nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem białej floty do wraku Betonowca, który znajduje się na jeziorze Dąbie w Szczecinie. Następnie ruszamy na prom, gdzie czeka nas kolacja i dyskoteka!

Kolejny dzień przywitamy już w Szwecji i pojedziemy podziwiać tajemniczy kamienny monument – Ales Stenar. Kto i dlaczego go wzniósł? Poznacie kilka ciekawych teorii. W Sandhammaren pospacerujemy wśród ruchomych wydm i po pięknej piaszczystej plaży, która należy do rezerwatu przyrody Backåra. Znajduje się tu też zabytkowa (choć swego czasu bardzo nowatorska) latarnia morska. Wizytę w Szwecji zakończymy spacerem po Ystad. To urokliwe miasteczko kryje w sobie kilka zaskakujących historii. Drogę powrotną przez  Bałtyk umili, między innymi, prezentacja sporządzania sushi. Zapraszamy!

spzn-1356

Opis

Czas trwania
2 dni
Terminy
14 - 15.08.2020
Realizacja przy
min. 30 os.
Cena
za osobę w kabinie dwuosobowej

Pliki do pobrania

Pobierz program

szwecja_piekna_z_natury.pdf

Pliki do pobrania (496.92k)