Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki
  • Wycieczki

Szwecja Piękna z NATURY

580,00 zł
Brutto

Termin: 14 - 15.08.2020

W ciągu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem białej floty do wraku Betonowca, który znajduje się na jeziorze Dąbie w Szczecinie.

Wiek
Ilość

Aby zrealizować zamówienie zaakceptuj oświadczenia:

W ciÄgu dwóch dni odkryjemy uroki szwedzkiej przyrody, ale⌠nie tylko! Rozpoczniemy bowiem nietypowo. Od rejsu statkiem biaĹej floty do wraku Betonowca, który znajduje siÄ na jeziorze DÄbie w Szczecinie. NastÄpnie ruszamy na prom, gdzie czeka nas kolacja i dyskoteka!

Kolejny dzieĹ przywitamy już w Szwecji i pojedziemy podziwiaÄ tajemniczy kamienny monument â Ales Stenar. Kto i dlaczego go wzniósĹ? Poznacie kilka ciekawych teorii. W Sandhammaren pospacerujemy wĹród ruchomych wydm i po piÄknej piaszczystej plaży, która należy do rezerwatu przyrody BackĂĽra. Znajduje siÄ tu też zabytkowa (choÄ swego czasu bardzo nowatorska) latarnia morska. WizytÄ w Szwecji zakoĹczymy spacerem po Ystad. To urokliwe miasteczko kryje w sobie kilka zaskakujÄcych historii. DrogÄ powrotnÄ przez  BaĹtyk umili, miÄdzy innymi, prezentacja sporzÄdzania sushi. Zapraszamy!

spzn-1356

Opis

Czas trwania
2 dni
Terminy
14 - 15.08.2020
Realizacja przy
min. 30 os.
Cena
za osobę w kabinie dwuosobowej

Pliki do pobrania

Informacje związane z usługą

Informacje związane z oferowaną usługą turystyczną

Pliki do pobrania (760.94k)

Pobierz program

Nowa_UL_Szwecja_piekna_z_natury_A4

Pliki do pobrania (2.9M)