Skandynawia aktywnie

Skandynawia to kraina sportów. Odkryj potencjał krajów północy.

Wycieczki do Skandynawii

Na stronie znajdziesz także wygodny e-sklep z szeroką ofertą wycieczek i możliwością  szybkiej rezerwacji. Wyszukiwarka wycieczek uwzględnia preferowany sposób spędzania czasu, a także konkretne miejscowości lub terminy. Możesz wykupić wycieczkę do Skandynawii bez wychodzenia z domu. Wystarczy jedno kliknięcie myszką!

 

DŁUGI WEEKEND W SKANDYNAWII

Rejs promem Skania i promem Polonia połączony z wycieczką do Skandynawii

Liseberg 1
WAKACYJNY ZAWRÓT GŁOWY
Rejs promem Skania i promem Polonia połączony z wycieczką do Szwecji

 

Z WIDOKIEM NA KOPENHAGĘ
Rejs promem Skania i promem Polonia połączony z wycieczką do Skandynawii
BORNHOLM – ZIELONA WYSPA NA BAŁTYKU
Rejs promem Skania i promem Polonia połączony z wycieczką do Skandynawii
ROWEROWY RAJ
Poznaj Szwecję z rowerowej perspektywy

 

ROWEROWY RAJ
Poznaj Szwecję z rowerowej perspektywy

 

Podróż do Skandynawii o jedno kliknięcie od Ciebie!

Na skandynawskiepodroze.pl dostępna jest szeroka oferta krótszych i nieco dłuższych wojaży po Skandynawii. Naprawdę jest w czym wybierać. Poza dobrze znanymi wycieczkami takimi jak „Kopenhaga prosto z mostu” i „Rowerowy raj” w ofercie znalazło się kilka nowych propozycji. Na uwagę zasługuje na pewno „Światowe wino w królewskiej oprawie”. To warsztaty winiarskie z sommelierem na pokładzie promu i wycieczka do fascynującego zamku Bosjökloster, leżącego tuż nad jeziorem Ringsjön.

Wszystkie oferowane wycieczki do Skandynawii są starannie zaplanowane i przemyślane w taki sposób, by jak najlepiej przybliżyć podróżującym piękno, historię i kulturę północy. Siądź wygodnie w fotelu, wejdź na skandynawskiepodroze.pl i wybierz wyjazd dla siebie. Cała naprzód!

 

 

Blog o Skandynawii

Obyczaje, kultura, ciekawostki, czyli wszystko o Skandynawii oczami mieszkańców i podróżników.

 

Gdzie na ryby do Szwecji? Jak wygląda aktywność w skandynawskim stylu? Gdzie jest najpiękniejsza trasa kolejowa i co kryją tajemnicze skały Kullaberg? Jeśli kusi Cię Skandynawia, to miejsce sprawi, że jeszcze bardziej zachwycisz się Północą. Skandynawskiepodroze.pl to blog o Skandynawii, na którym znajdziesz wszystko co związane jest z tym rejonem świata – ciekawostki, zwyczaje, miejsca do aktywnego spędzania czasu. Portal o Skandynawii jest przejrzysty i czytelny – użytkownik z łatwością może się po nim poruszać i błyskawicznie odnaleźć interesujące go informacje. Bez znaczenia, czy szukasz atrakcji dla rodziny z dziećmi, czy jesteś podróżnikiem żądnym wyzwań.